ההרשמה הסתיימה
![](https://tiponet.org.il/wp-content/uploads/2020/06/394_557-website-31.jpg)
אנו בגושן מזמינים אתכם למפגש למידה ושיתוף פתוח ווירטואלי, בהנחייתם של ד”ר שלי בן הראש נגארי, מנהלת המרכז לרפואת מתבגרים בבית החולים שערי צדק, וד”ר חוה גדסי וד”ר דפנה עידן-פרוסק, רופאות ילדים וחברות צוות הניהול בעמותת גושן.
במפגש נעסוק בהיבטים מגוונים בטיפול ומניעה: איתור דגלים אדומים להפרעות אכילה, למי להפנות להמשך טיפול, אחרי מה לעקוב לאחר ההפנייה ואיך להתמודד במרפאה הראשונית.
המפגש הינו ללא תשלום. מספר המקומות מוגבל.
תאריך התחלה: 2020-06-15 20:30:00
תאריך סיום: 2020-06-15 22:00:00